Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chrzanów. Bibliotekarze dowiozą książki starszym lub chorym czytelnikom

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Osoby starsze, chore i niepełnosprawne - wszyscy, dla których problemem jest osobiste dotarcie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, mogą skorzystać z oferty „Książka na telefon”. Wystarczy napisać na adres: wypozyczalnia@mbp.chrzanow.pl lub zadzwonić pod numer tel. 32 763 27 40 lub 32 763 27 51 i ustalić z dyżurującym bibliotekarzem listę lektur oraz podać adres, pod który trzeba je dostarczyć.

Pełna treść wiadomości na: chrzanow.naszemiasto.pl/artykul/chrzanow-bibliotekarze-dowioza-ksiazki-starszym-lub-chorym,4750419,art,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chrzanowski – powiat północno-zachodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Chrzanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia oraz Babice.

  Powiat chrzanowski leży na pogarniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Śląskiej. Jego powierzchnia wynosi 371,5 km2 a ponad 40% tej powierzchni zajmują lasy i grunty leśne, które w połączeniu z licznymi akwenami wodnymi czynią powiat terenem turystycznie atrakczyjnym.

  Główne gałęzie gospodarki stanową przemysły: paliwowo-energetyczny, maszynowy, budowlany. górnictwo, odzieżowy i spożywczy. Do największych przedsiębiorstw powiatu zaliczamy mi.in.: Zakłady Chemiczne Alwernia S.A.,  wytwórnia kostki brukowej Libet S.A. w Libiążu, Rafineria Trzebinia S.A oraz Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Fablok S.A. w Chrzanowie.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola