Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Osiek - Chrzanów - Osiek paralotnią

 
Filmik przedstawiający STYCZNIOWY przelot paralotniarzy z startowiska w Osieku powiat Oświęcimski, na jedno z piękniejszych startowisk w kraju znajdujące się w przyjaznym Chrzanowie. Udział wzięli piloci z Malca, Osieka, Czańca, Bielska-Białej, Międzyrzecza, Rybnika, Pszczyny, i oczywiście Chrzanowa. Trzeba pochwalić kolegę Mirka z Bielska za determinację, któremu po starcie doszło do uszkodzenia tłumika, wylądował, pozbył się pozostałości z wydechu i poleciał z nami do Osieka. Niestety nie zostało to zarejestrowana na filmie. Jeśli chodzi o sam filmik od strony technicznej to proszę o wyrozumiałość.

 


Łukasz Szymura
 
Data pliku video: 2014-01-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chrzanowski – powiat północno-zachodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Chrzanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia oraz Babice.

  Powiat chrzanowski leży na pogarniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Śląskiej. Jego powierzchnia wynosi 371,5 km2 a ponad 40% tej powierzchni zajmują lasy i grunty leśne, które w połączeniu z licznymi akwenami wodnymi czynią powiat terenem turystycznie atrakczyjnym.

  Główne gałęzie gospodarki stanową przemysły: paliwowo-energetyczny, maszynowy, budowlany. górnictwo, odzieżowy i spożywczy. Do największych przedsiębiorstw powiatu zaliczamy mi.in.: Zakłady Chemiczne Alwernia S.A.,  wytwórnia kostki brukowej Libet S.A. w Libiążu, Rafineria Trzebinia S.A oraz Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Fablok S.A. w Chrzanowie.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola