Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PROJEKT BO JAK NIE MY TO KTO 2

Data publikacji: 2018-07-20, Data modyfikacji: 2018-07-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pn. Bo jak nie my to kto IIFirma ProBiznes Marta Krawczyk z siedzibą w Olkuszu od czerwca 2018 r. rozpoczęła realizację projektu Bo jak nie my to kto II. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 r.Jeśli chcesz:• znaleźć pracę/nauczyć się języka obcego/• podnieść swoje kwalifikacje/zwiększyć wiarę we własne możliwości.Zgłoś się do udziału w BEZPŁATNYM projekcie!Celem projektu jest aktywizacja zawodowa 120 osób powyżej 30 roku życia, bez zatrudnienia i biernych zawodowo, zamieszkujących na terenie powiatów: wielicki, wadowicki, proszowicki, oświęcimski, olkuski, nowosądecki, miechowski, limanowski, brzeski i chrzanowski. W ramach projektu oferujemy:1. Płatne staże zawodowe w wymiarze 6 miesięcy,2. Indywidualnie dobrane szkolenia: np. językowe, komputerowe, zawodowe,3. Pomoc pośrednika pracy, trenera zatrudnienia wspieranego,4. Spotkania z doradcą/psychologiem,5. Zwroty za dojazd i za opiekę nad dzieckiem do lat 7 i osobą zależną.Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn powyżej 30 roku bez pracy i zamieszkałych na terenie obszaru w/w powiatów.Szczególnie zachęcamy do udziału:• osoby powyżej 50 roku życia,• osoby niepełnosprawne, • powracające na rynek pracyTermin realizacji projektu: 01.06.2018 r. do 31.05.2020 r.Nie czekaj zgłoś się już dziś! Szczegółowe informacje: Ewelina Żołneczko tel: 730015575 lub w Biurze projektu - ul. Króla Kazimierza Wielkiego 15 w Olkuszu, e-mail: projekt2@probiznes.net.pl.

Pełna treść wiadomości na: chrzanow.pl/aktualnosci/pozostale/2018-07-20-projekt-bo-jak-nie-my-to-kto-2.html
chrzanow.pl, Źródło artykułu: chrzanow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chrzanowski – powiat północno-zachodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Chrzanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia oraz Babice.

  Powiat chrzanowski leży na pogarniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Śląskiej. Jego powierzchnia wynosi 371,5 km2 a ponad 40% tej powierzchni zajmują lasy i grunty leśne, które w połączeniu z licznymi akwenami wodnymi czynią powiat terenem turystycznie atrakczyjnym.

  Główne gałęzie gospodarki stanową przemysły: paliwowo-energetyczny, maszynowy, budowlany. górnictwo, odzieżowy i spożywczy. Do największych przedsiębiorstw powiatu zaliczamy mi.in.: Zakłady Chemiczne Alwernia S.A.,  wytwórnia kostki brukowej Libet S.A. w Libiążu, Rafineria Trzebinia S.A oraz Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Fablok S.A. w Chrzanowie.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola