Belka
Sobota, 23 Marca 2019   imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Paranormalne wyprawy z InnymMedium # 2 Nawiedzony dom w Chrzanowie

 
Jak każdy opuszczony budynek, dom w Chrzanowie zyskał sławę nawiedzonego dzięki miejskim mitom i legendom które w większości przypadków zostałyby zignorowane. W tym wypadku tak się jednak nie stało, a dzięki śledztwu Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych domem w Chrzanowie zainteresowały się również media lokalne. Poniższy film jest uwiecznieniem wyprawy do tego domu zorganizowanej przez kanał InneMedium we współpracy z widzami. Link do raportu PTSS: przeklej.org/file/P0nNED/Raport.PTSS.o.NDwCH.pdf Soundtrack: Kevin MacLeod: Intuit256 – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/)Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100193 Wykonawca: incompetech.com/ Facebook: facebook.com/InneMediumYT/ Nie zapomnijcie wstąpić na youtube.oneup.tv/

 


Inne Medium
 
Data pliku video: 2016-05-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat chrzanowski – powiat północno-zachodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Chrzanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Alwernia, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia oraz Babice.

  Powiat chrzanowski leży na pogarniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Śląskiej. Jego powierzchnia wynosi 371,5 km2 a ponad 40% tej powierzchni zajmują lasy i grunty leśne, które w połączeniu z licznymi akwenami wodnymi czynią powiat terenem turystycznie atrakczyjnym.

  Główne gałęzie gospodarki stanową przemysły: paliwowo-energetyczny, maszynowy, budowlany. górnictwo, odzieżowy i spożywczy. Do największych przedsiębiorstw powiatu zaliczamy mi.in.: Zakłady Chemiczne Alwernia S.A.,  wytwórnia kostki brukowej Libet S.A. w Libiążu, Rafineria Trzebinia S.A oraz Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Fablok S.A. w Chrzanowie.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola